Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak mu to konečně říct..?

První rande, vyznání lásky nebo povídání o sexu. Máš pocit, že jakmile jde o city nebo intimní záležitosti, jako by byl tvůj jazyk svázaný a vůbec tě neposlouchá? Máš tu pár tipů jak na to.  

 

 

CO TAKHLE RANDE?                                                                                                            Nejdříve se s nim musíš dát do řeči. Ale jak na to? Zařaď se za něj například do fronty ve školní jídelně nebo o přestávce na chodbě u automatu když si bude kupovat pití nebo sušenky. A nebo ještě líp když ho potkáš na autobusové zastávce a budete společně čekat na autobus. Nejdříve ho oslov se slovem ahoj a pak mu pochval hezký tričko, mobil nebo něco takového. Potom si vedle něj sedni v autobuse zeptej se ho na jeho kamarády, které taky třeba budeš znát. Pak se ho zeptej jestli by nechtěl jít zrovna dneska s tebou ven, že bys chtěla ochutnan zmrzlinu třeba v nové cukrárně nebo pekárně. A nebo mu nabídni třeba procházku v parku. Jestli si budete spolu rozumět a bude vám spolu dobře, nabídni mu další sraz -> rande.                         

 

MÁM TĚ MOC RÁDA                                                                                                                Pokud jde o tebe, máš v tom jasno, jenže nevíš, jestli on je na tom stejně a jestli k tobě taky něco cítí? Než se pustíš do vyznání lásky, zkus na to jít trochu jemně. Věta jako ,, je zábava s tebou trávit čas'' je dobrý start pro začátek. Jestli je jeho reakce pozitivní, pak můžeš trošku přitlačit: mám tě moc ráda. Ale hlavně neriskuj a hned mu neříkej, že ho miluješ a že bez něj nemůžeš žít. Mohl by se seknout a pak by ses akorát ztrapnila. Pokud se bude váš vztah dál rozvíjet a budeš z toho mít dobrý pocit, pak můžeš v klidu mu říct, že ses do něj zamilovala.

 

NE, TOHLE NECHCI!                                                                                                              Odmítnout ho neni lehké, zvláš když ho máš opravdu ráda. Jsou , ale situace, kdy říct ,, NE'' je velmi důležité. Třeba když chce s tebou tvoje láska někam vyrazit pozdě v noci, ale ty víš, že tě tvoji rodiče takhle pozdě nepustí. Jestli i tak budeš souhlasit, celý večer si neužiješ, protože budeš vědět, že tě doma bude čekat hotové peklo. Ale i odmítnutí se dá podat tak, aniž by se tvoje drahá polovička urazila. Snaž se mu místo toho navrhnout něco jiného: chci být s tebou, ale takhle pozdě nemůžu. Co zkouknout filmík u nás doma? S takovým sladkým plánem B tvoje ,, NE'' už vůbec nebude znít špatně.

 

TOHLE MĚ MOC ZRUŠUJE                                                                                            Povídání o sexu často provází veliké zábrany. Jestli chceš přijít na to, co se tvojí lásce líbí, jednoduše se ho zeptej: líbí se ti to takhle nebo bych měla něco změnit? A pokud se ty stydíš svému miláčkovi říct, co je ti příjemné, i s tím se dá něco dělat: ukaž mu to. Jemně ho naveď. Je jasné, že to neni lehké, ale když bude ta dobrá příležitost budeš to vědět. 

 

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 62966
Měsíc: 425
Den: 21