Jdi na obsah Jdi na menu
 


Buď Girl klučičích snů!

 Chceš se kluků líbit? Chceš vědět, co je baví, zajímá a co se jim líbí na holkách? S těmihle Girl tipy už tě nebudou moct pustit z hlavy!

 

Facebook 

1. Nekomentuj každý z jeho příspěvků, je to strašněvlezlé, přestal by si toho vážit. 

2. Nepiš mu hned, jakmile je on-line, jinak se bude cítit převálcovaný. Jen ať hezky přemýšlí, jestli si třeba nepíšeš s někým jiným.

3. Nedávej u každé jeho fotky like. Tohle ,,lajkování" mu dává moc jistoty, že se ti líbí. 

4. Ušetři ho odkazů na ,, Happy Aquarium" nebo ,,Farmville", z toho je každý v nervů. 

5. Nezveřejňuj každou chvíli rozhovory plné ,,vašich" hlášek s kámoškami, kterým jinak nikdo nerozumí. Ťukal by si na čelo, co jsi to za puberťačku praštěnou. 

6. Při vkládání příspěvků ke svému profilu i na chatu dávej pozor na pravopis a piš v celých větách.

7. Když za každým třetím slovem použiješ smajlíka, bude to na kluky působit dětinsky. 

8. Neoznačuj svého idola na kýčovitých obrázcích se spoustou srdíček nebo podobnými věcmi - kluci tyhle šílenosti fakt nesnášejí. 

9. Když chceš na jeho profilu něco zveřejnit, přemýšlej, co má rád. Hoď mu na zeď třeba na nové video z jeho oblíbeného seriálunebo jeho oblíbené skupiny. Zkrátka něco, co ho zaručeně zajímá.

10. Statusy na FB by měly obsahovat smyslupné nebo vtipné informace, např. co jsi zase komu ze srandy provedla nebo co máš v plánu na odpoledne. Komentář jako ,, mám hlad!" nebo nejtrapnější ,,nudaaa!" si můžeš ušetřit. To nikoho nezajímá a navíc tím jen ukazuješ, že se neumíš sama zabavit!

11. Nebuď přehnaně negativní. Když budeš pořád jen spát, že se bolí srdíčko nebo že je teď všechno úplně špatně, ovlivňuje to negativně i ostatní a přestanou tě raději vnímat. 

12. Nevkládej fotky, na nichž jsi extrémně nacpaná ve výstředním oblečení nebo na nich děláš nějaké rádoby sexy pózy. 

 

Řeč těla 

13. Chodíš s narovnanými zády, nebo se hrbíš jako paragraf? Nacvič si vzpřímené držení těla: ramena rovně, záda propnout a hlavu nahoru.

14. Taky při vyučování bys měla dbát na to, abys i vsedě seděla rovně, např. s překříženýma nohama.

15. Dívej se klukovi do očí, když s ním mluvíš. To vzbuzuje důvěru.

16. Nenápadně se ho sem tam dotkni, když vedle tebe stojí nebo sedí. Ale ne moc. Mělo by to být jako nenápadné lehké dotyky.

17. Napodob jeho styl držení těla, tak na něj budeš nevědomky působit sympaticky.

18. Projížděj si prsty nedbale vlasy. Je to neuvěřitelně sexy.

19. Hezkým úsměvem okouzlíš každého kluka. Můžeš si ho nacvičit před zrcadlem, dokud se ti nebude líbit. Až pak potkáš nějakého týpka, věnuj mu zářivý úsměv, vrátí se ti zpátky.

20. Když se bavíš  nějakým klukem a křížíš přitom ruce na prsou, působí to odmítavě. Rozlož je a natoč se směrem k němu. Tak ukážeš, že jsi kamarádská a otevřená rozhovoru.

 

Škola

21. Při vyučování nebuď drzá ani vulgární, ale taky ne moc stydlivá.

22. Podnikni o přestávce taky něco sama, třeba zajdi do bufetu. Tak tě může kluk lépe oslovit.

23. Máte nějakou skupinovou práci? Super, ujmi se vedení, ale nehraj si na šéfa, podporuj týmového ducha. To na borce působí. 

24. Nedrbej s kámoškami. To kluky totálně odrazuje.

25. Kluci jsou zmatkáři. Často zapomínají tužky, sešity, kružítka. To je tvoje šance! Dej mu papír ze svého bloku nebo mu půjč tužku. Určitě ti poděkuje a zůstaneš mu v hlavě.

26. I když jsi fakt hodně smutná kvůli špatné známce, nebreč. To klukům připadá zbytečný. 

27. Chodí spolužáci o přestávkách ven hrát fotbálek? Tak jděte s holkami s nimi a dívejte se na ně nebo jim rovnou fanděte. 

28. Musel tvůj idol předčítát svůj referát z ájiny a tobě se zdál fakt dost dobrý? Pochval ho, bude blahem bez sebe.

 

BEAUTY

29. Nápadně nalakované nehty na nohou jsou super, když vykukují ze sandálků nebo žabiček.

30. Žádný kluk nestojí o oranžové zbarvené fleky od make-upu na triku. Používej jen řasenku a bezbarvý lesk na rty. Výjimka: párty.

31. Kluci nám rádi cuchají vlasy. Proto šetři gelem a lakem na vlasy. Kromě toho to vypadá tak sexy, když si vítr pohrává s tvými vlasy.

32. Ruce jako u kočkovité šelmy se klukům příliš nelíbí. Chtějí pěstěné, ale krátké nehty na rukou.

33. Právě teď, když začíná léto, je péče o tělo velmi důležitá. Pryč s chloupky na noohou a v podpaží.

34. Buď originální, ale ne extrémní. Punkerky, rockerky nebo fifleny baví jen malý okruh borců. Abys měla co nejvíc kluků na výběr, neměla bys to se svým stylingem   přehánět.

35. A i když si kluci přejí mít kamarádskou holku, přesto mají rádi, když se nechováš jako jeden z nich a taky tu a tam zvýrazníš nějakou tu křivku jako prsa nebo pas. 

36. Kluci mají rádi hladké jemné nohy, proto hodně mazat, aby se odstranila zimní zrohovatělá kůže. 

 

MÓDA

37. U doplňků platí: Méně znamená více! Rozmysli si, co chceš zdůraznit. Svůj štíhlý krk? Pak sáhni po dlouhých náušnicích. Chceš vyzdvihnout svůj dekolt? Pak pomůže dlouhý úzký řetízek. Ale ne obojí dohromady, jinak se účinek rovná nule.

38. Pozor na to, působí vulgarně, když nosíš top s hlubokým výstřihem ke kraťasům. Lepší je: dole krátké, nahoře spíš zahalené a naopak. 

39. Přidej kousek, který ti obzvlášť padne do oka. Můžou to být zářivě růžové brýle, barevná brož na kabelce nebo nějaký tvůj charakteristický znak, jako třeba velké náušnice. 

40. Většině kluků se líbí pohodové holky, které taky někdy rády jen tak hupsnou do tepláků, tak se toho neboj.

41, jestli se chceš líbit jednomu určitému klukovi, pokus se zjistit, na jaký styl u holek letí. Pak u něj určitě zaboduješ. Ale taky to nijak extra nepřeháněj.

42. Zívačka! Kluci nemají rádi, když všechny holky nosí to samé. Jet na stejné vlně jako tvé kámošky, ale dvojčatový look? Na to zapomeň! Buď jedinečná a svá!  

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 67363
Měsíc: 510
Den: 10