Jdi na obsah Jdi na menu
 


Day for beauty aneb náš den :)

 Určitě jsi po námahavém týdnu bez energie a chtěla by sis odpočinout.        Tady jsou nějaké tipy, které bys mohla vyzkoušet. 


1. Sauna

Je nejlepší způsob relaxace. Sauna se používá, když tě trápí nějaká nemoc, akné nebo únava a nebo když chceš udělat něco pro svoji krásu. Horký vzduch vyhání  z ucpaných pórů nečistoty, takže pomáhá i proti akné. Při saunování navíc krmíš svou kůži porcí kyslíku, který zpomaluje stárnutí kůže. Po sauně bys mohla jít hned sportovat, protože horká lázeň dobře startuje metabolismus. A rozhání celulitidu! Krevní oběh ještě víc rozproudíš, když si do sauny vezmeš masírovací kartáč a budeš jím přejíždět přes místa ohrožená celulitidou.2. Sport 

Můžeš si dát rovnou pár koleček přímo v bazénu, nebo pokud nechceš plavat tak si můžeš jít zaběhat s kamarádkou do parku. Pozor! Používej vhodnou obuv a běhej po měkké cestě. Proč? Tuto otázku jsem si kladla taky když nám to říkal pan učitel na biologii. Když budeš běhat po tvrdé cestě a v nevhodné obuvy zníčí se ti nohy a hlavně chodidla. Popraskají ti v chodidlech žilky. A jestli nechceš běhat tak si můžeš zajít do posilky nebo na zumbu. Já s kámoškou chodím do posilky nebo na zumbu každý týden. Nezapomeň hodně pít aby se ti neudělalo špatně. 

3. Domácí relax

Po vyčerpávajícím prvním úseku bys měla něco zbaštit a tak si dej něco lehkého.           Třeba si udělej zeleninovej salát nebo talíř plného  ovoce. K salátu si můžeš dát celozrnné pečivo.4. Na svůj obličej by sis mohla dát nějakou domací masku nebo masku z drogerie (je to na tobě). Nejlepší je když si dáš na obličej masku, na oči okurku, do uší si pustíš nějakou elaxační hudbu, lehneš si a relaxuješ.   

5. Po umytí masky by sis mohla udělat pedikuru - manikuru a hezky si nalakovat nehtíky.      :))             ( návod najdeš v rubrice)  
6. Pokud si nebudeš chtít lakovat nechty atd. můžeš si udělat nějaké vlasové zábaly.           :) :)              ( návod najdeš v rubrice ) 
 
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 63060
Měsíc: 485
Den: 15